Kariéra

Staňte sa súčasťou pozitívne motivovaného tímu pracujúceho s unikátnymi technológiami

Hermes LabSystems je dodávateľom špičkových laboratórnych riešení v oblasti chémie, biológie, genomiky a patologickej diagnostiky.

Spoločnosť bola založená v roku 1996 s cieľom distribuovať produkty bývalej divízie analytickej chémie Hewlett-Packard. Vtedy sme ešte netušili, že po niekoľkých rokoch existencie sa staneme jedným z najvýznamnejších dodávateľov technologicky inovatívnych prístrojov, zariadení a spotrebného materiálu pre mimoriadne široké spektrum laboratórií z rôznych oblastí.

Po strategickom rozdelení Hewlett-Packard a vytvorení spin-off spoločnosti Agilent Technologies v roku 1999 sme sa stali jej autorizovaným distribútorom v oblasti analytickej chémie, genomiky a molekulárnej biológie. Pozdejšia akvizícia dánskej spoločnosti Dako nám v rámci existujúcej spolupráce s Agilent Technologies priniesla do portfólia patologickú diagnostiku. Neskôr sme sa stali distribútorom produktov spoločnosti Netzsch v oblasti termickej analýzy a tiež akcionárom jedného z najväčších dodávateľov laboratórnych potrieb v Európe - Lab Logistics Group (LLG).

Náš pozitívne zmýšľajúci tím s rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami v kombinácii s unikátnymi technológiami našich partnerov pomáha našim zákazníkom spoľahlivo dosahovať tie najkvalitnejšie výsledky v oblasti analytickej chémie, termickej analýzy, molekulárnej biológie, genomiky a patologickej diagnostiky. Náš trhový prístup je určený inováciami, flexibilitou, kvalitou a zameraním na zákazníka. Naším cieľom je pomáhať verejným aj súkromným klientom na najvyššej možnej úrovni a odbornosti tak, aby sa patrili medzi najlepších vo svojom odbore.

V súčasnosti hľadáme do nášho tímu nových kolegov na nasledujúce pozície:

© Hermes LabSystems