Stanovenie ortuti

Zjednodušte si prácu pri stanovení celkovej ortuti

logo MILESTONE

Analýza ortuti je pre mnoho laboratórií náročná výzva. Tradičná príprava vzoriek môže viesť k strate ortuti v dôsledku jej volatility, zatiaľ čo výsledky analýz často ovplyvňuje krížová kontaminácia a časovo náročné postupy. Priama analýza ortuti eliminuje prípravu vzorky, je nezávislá od matrice a analýza je extrémne rýchla.

Kvalitné výsledky - ekonomicky a rýchlo

Zariadenie DMA-1 evo ponúka laboratóriám cenovo dostupnú možnosť priameho stanovenia ortuti. Je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám menších laboratórií, pričom ponúka robustné, kompaktné a ekonomické riešenie v mnohých odvetviach, ako sú napríklad životné prostredie, potravinárstvo, energetika, cementárenstvo, kozmetika, poľnohospodárstvo, ťažba alebo petrochémia.

Vynikajúci výkon aj na ppt úrovni

Prístroj Milestone DMA-80 evo je svetovým lídrom v priamej analýze celkovej ortuti. Pri stanovení ortuti musia analytici často čeliť mnohým problémom spôsobeným buď zdĺhavým procesom prípravy vzorky, alebo iným náročným krokom analýzy. DMA-80 dokáže analyzovať akúkoľvek matricu (pevnú, kvapalnú alebo plynnú) bez akejkoľvek predbežnej úpravy alebo chemických prídavkov už za 6 minút.

S tisíckami nainštalovaných prístrojov DMA-80 získala spoločnosť Milestone bohaté skúsenosti v problematike priameho stanovenia ortuti, čo zaručuje vášmu laboratóriu najmodernejšiu technológiu a špičkovú zákaznícku podporu.

© Hermes LabSystems